O Nas

Firma WMKM jest kontynuacją tradycji, stylu i jakości w produkcji mebli marki DEKORT. I tak od ponad 40 lat, bowiem firma DEKORT została założona w 1981 roku. Od początku jej istnienia ma tego samego właściciela i prezesa firmy. Od mozaiki drewnianej do producenta mebli! Dziś DEKORT to marka znana nie tylko w Polsce, ale również i na świecie.

Produkty marki DEKORT to bardzo szeroka gama mebli

Zastosowanie znalazły nie tylko w salonach, pokojach, jadalniach czy sypialniach, ale również w różnego rodzaju gabinetach, gdzie ceni się nie tylko jakość wykonywanej pracy, ale również estetykę miejsca. Hotele, restauracje, kawiarnie, statki pasażerskie oraz inne pomieszczenia użyteczności publicznej to kolejne punkty, gdzie marka DEKORT nadaje miejscom prawdziwego, pięknego, a przede wszystkim naturalnego wyglądu.

Tradycja i styl

Kolekcje mebli WMKM to marka DEKORT, za którą stoją innowacyjne pomysły i najnowsze technologie. Od początku swojego istnienia postawiliśmy na wysoką jakość mebli. Ich walory użytkowe i oryginalny wygląd decydują o ich ogromnej popularności. Piękno, nowoczesny design oraz wysoka jakość mebli to najważniejsze zasady, którymi kierujemy się przy projektowaniu naszych mebli.

WMKM | DEKORT i środowisko naturalne

W procesach technologicznych wykorzystywane są oleje i woski, nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Meble przyjazne dla środowiska to również meble przyjazne dla człowieka – drewno samo w sobie jest naturalne, a materiały stosowane do wykończenia powierzchni nie wpływają negatywnie na zdrowie, o które dziś tak mocno dbamy. Dlatego zapraszamy Was do świata nowoczesnych mebli wykonanych głównie z drewna naturalnego.

Kontrola techniczna w naszej firmie

Produkty przed opuszczeniem naszej firmy zostają poddane szczegółowej kontroli technicznej i jakościowej.